Detoxikační dieta

Jarní detox, detoxikační dieta, detoxikační kůra, očistná dieta, přesně tohle jsou pojmy, se kterými se můžeme setkat ať už v odborných či uživatelských článcích. V podstatě se vždy jedná o krátkodobý proces, během kterého tělo odbourává škodlivé látky pomocí jater, ledvin, trávícího ústrojí, lymfatického systému a kůže. Tento proces probíhá v těle zcela přirozeně, avšak některé potraviny a jejich kombinace přispívají k účinnějšímu odbourání škodlivých toxinů, které se v těle nahromadily.

Tyto škodlivé látky - toxiny se v těle hromadí z běžného prostředí, ve kterém se pohybujeme a vyhnout se jim je prakticky nemožné. Mohou se dostat do našeho těla například při jídle nebo vdechnutím a dokonce i přes kůži. Nutnost pomoci organismu s očistou se projevuje hned několika příznaky a typicky jsou to:

  • únava i přes dostatečný spánek, vyčerpání
  • bolesti hlavy
  • průjem či zácpa
  • nafouknuté břicho
  • akné, ekzémy a jiné projevy pokožky a jiné...

Detoxikační dieta 28 dní

Vedlejším účinkem detoxikační diety často bývá i úbytek hmotnosti, ale to není jediným benefitem, který můžete vytěžit. V řadě případů se může zlepšit stav vlasů, pokožky a nehtů.
Našich prvních 28 dní na cestě za zdravým životním stylem je takovým mostem od běžného ke zdravému stravování. Během 28 dní se očistíte od toxinů, vyrovnáte si kyselost a zároveň se prostřednictvím chutných jídel doplní potřebné živiny. První a druhý týden se vám pomocí tuhé stravy doplní do organismu důležité látky a v následujících dvou týdnech se rozšíří o bílkoviny a sacharidy, takže za 28 dní dodáte tělu vše potřebné a proces bude komplexní.

Jaro se blíží, není čas otálet. Vyzkoušejte jarní detox hned! Harmonizační detoxikační program na 28 dní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení