Detox organismu a těla

Zbavte tělo škodlivin, přebytečných kil a rozkveťte jako jarní louka. Zima se pomalu blíží ke konci a možná i vy se cítíte bez energie, oslabení a bez nálady. Je to přirozené. Naštěstí přichází krásné období, kdy vše ožívá a kvete - JARO. Dovolte i svému tělu rozkvést a ožít, zbavte ho škodlivých toxinů. Jarní detox znamená očištění organismu od nahromaděných škodlivých látek.

Jarní detox

Jste unavení a bez nálady? Pomozte svému tělu ožít. 28-denní jarní detox Antónie Mačingové pročistí Vaše tělo a pomůže vám zhubnout. To, kým jsme, je výsledek toho, co jsme pro sebe dosud dělali. Stále platí, že stav našeho těla a zdraví můžeme vylepšit či napravit jednoduchou změnou jídla a životního stylu.

Pojďte do jarního detoxu organismu

Při detoxu těla se očišťuje krev, játra, ledviny a celý močový systém, střeva, lymfatický systém, kůže, dýchací cesty. 28čkou dochází k očištění - detoxu těla od zplodin, toxinů a metabolitů způsobených předchozích způsobů Vašeho stravování.

Zdravě a bez hladovění

Díky složení stravy 28čky postupně ztratíte chuť na sladké, rovněž se vytrácí častý hlad doprovázen pocitem slabosti či potřeba dojídání po hlavním jídle. Strava v 28čke urychluje metabolismus, protože obsahuje složky, na zpracování nichž odebírá organismus energii z podkožního tuku a při jejím pravidelném přísunu je tělo nuceno pravidelně "zabírat". Potlačuje chuť na sladké, pomáhá i lidem s cukrovkou 2. typu. Co tedy stačí udělat? Nikdy to nebylo jednodušší. O Váš jarní detox se postaráme a vy pro to nemusíte dělat nic, jen otevřít dveře našim kurýrům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení