Diář osobní proměny (Antónia Mačingová)

Novinka Tip
Značka: Mačingová
259 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Diář roční přeměny paní Antónie Mačingové, nemá časové omezení. Je vytvořen tak, aby se rok vaší přeměny začal tehdy, kdy se pro přeměnu rozhodnete Vy sama :-). 

Diář poskytuje čtenářům užitečné rady, jak trvale změnit dosavadní návyky ve stravování, aby vystoupili z bludného kruhu diet. Velký důraz klade na upřednostnění kvality potravy před její kvantitou a tím i na prevenci vzniku a rozvoje civilizačních nemocí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moji milí čtenáři a naši strávnici,

představuji moje poslední dílko, kterým jsem vám chtěla být nápomocná ve Vaší snaze o zlepšení zdraví, kondice a vzhledu.

Všechno to začalo už dávno, když jsem sama řešila jeden zdravotní problém. Nejprve jsem věnovala určitý čas tomu, abych se naučila správně pracovat se stravou já sama a vše jsem pak napsala do své první mezinárodní knihy. Ta se v roce 2012 stala nejprodávanější knihou u nás na Slovensku a posléze v roce 2013 byla bestsellerem v České republice. I přesto, že už v té době byly v knize uvedeny informace, které nyní používají různí autoři jako něco nového, kvůli nesprávné komunikaci redaktorek různých ženských časopisů, sklouzl systém mého stravování do kategorie „diet“ nebo „krátkodobých detoxikací“.

A jak už to při takových krátkodobých změnách stravování funguje, každým návratem k původnímu (předchozímu) způsobu stravování se dříve či později vrátily i problémy, které se krátkodobou změnou na určitou dobu vyřešily.

Tento diář jsem vytvořila právě proto, abych vám ukázala, jak můžete pracovat s recepty v mých knihách. Tak, jak jsem postupně přicházela na to, co mi v dalším stravování vyhovovalo a co naopak méně, vytvořila jsem principy, díky nimž jsem se už nevracela k naučeným vzorcům a návykům. Ty jsem postupně sepsala do dalších dvou dílů Zhubněte jednou provždy 2 a Zhubněte jednou provždy 3. Určitě chápu, že v současné době, kdy je na trhu velké množství různých způsobů stravování, i přes to, že mé knihy máte, vám více vyhovuje, když máte před sebou stanovený plán. Proto jsem se rozhodla vytvořit tento Diář, v němž jsem sestavila několik ukázkových měsíců, jak byste měly pracovat s recepty z knih, které, jak vím, chutnají celé rodině. A i když knihy nemáte, v samotném Diáři najdete více jak 100 nových, skvělých receptů a i ukázkový měsíc, jak si je můžete poskládat.

To, jak vypadáte a jak se momentálně cítíte je výsledkem vašich předchozích voleb a rozhodnutí. Pokud máte problém a hledáte pomoc, začněte ho řešit teď. Ne před plavkovou sezónou :). Diář vás usměrní, my vám navaříme.
 

V spolupráci s mými kolegy z donáškové služby, kterou zabezpečuje firma Weomax, vám můžeme být nápomocní a první tři, čtyři měsíce vám s přípravou jídel pomůžeme tak, že využijete donášku čerstvých hotových jídel přímo k vám domů.

V Diáři pak:

  • Najdete tu i sladkosti, ale protože já sama sladké nemusím – způsob mého stravování totiž udržuje cukr v potřebné hladině, proto nedochází k jeho kolísání a tedy i soustavné chuti na něco sladkého, není jich tu moc. Spíše využívám sladkost ovoce, případně zdravé slazení.
  • I přes to, že je dnes velice populární vynechávání masa, v mých knihách i v Diáři najdete i recepty „masové“. Ve 28denním programu jich najdete více, ale následující týdny a měsíce si to už budete regulovat podle vlastní potřeby a chuti. Důležité ale je, aby maso bylo z domácí produkce, kvalitní maso a abyste jako přílohu použily zeleninu. V Diáři a v knihách najdete spoustu receptů na jejich přípravu.
  • Při tvorbě svých jídelníčků se pak zaměřte na sezónní suroviny – v mých receptech najdete inspirace. Důležité je, aby převažovaly ty lokální, a pokud si chcete dopřát dovozové, soustřeďte se na bio kvalitu. Jednou za čas si to můžete dovolit.

Pokud se budete držet mých rad, zjistíte, že vám pro pocit sytosti stačí tři kvalitní jídla denně a ve finále zjistíte, že zdravé jídlo pro celou rodinu, protože to je můj cíl změnit stravovací návyky celé rodiny, vás vyjde levněji, než když jste kupovaly různé průmyslově zpracované potraviny a předpřipravené polotovary.

Pokud se soustředíte na kvalitu a ne na kvantitu, naučíte se potraviny správně kombinovat, tak zjistíte, že se dá jednoduše, dobře a zdravě připravit velké množství skvělých jídel.

Na závěr už jen jednu věc: „Buďte hlavně upřímné samy k sobě. Nelžete si a nelžete svému okolí. Přijměte zodpovědnost za svou volbu a rozhodnutí, protože jen tak budete moci nastartovat trvalou změnu a tak dosáhnout vysněného cíle“.

Držím vám palce a věřím, že si za rok řeknete, „Investice do Diáře byla mou nejlepší investicí“.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX